Ürünlerimiz

Moxi en iyi sohbetler için tasarlandı

Hastaların Moxi ailesi hakkında konuştuğu tek şey tasarımı değildir. Hasta ihtiyaçlarını ön planda tutarak tasarlanan bu ürün grubu, dünyanın en küçük kanal içi receiver (RIC) modelinden ikisini içermektedir. Ayrıca, Tempus teknolojili Moxi, konuşmalarda en etkin çözümü sunar.

Stride anlaşılır sohbetler bir adım uzakta

Kulak arkası (BTE) modelimiz Stride ailesinin heyecan veren bir yanı var. Tempus teknolojisi ve hastaların sevdiği etkileyici estetik yapısı, konforlu kullanım ve sezgisel kontrollerle donatılmış Stride, bugünün hastalarını mutlu edebilmek için güvenebileceğiniz bir ürün ailesidir.

Insera içerik önemlidir

Insera kulak içi ailemiz, hastaların kaçırmak istemediği konuşmaları da duymasına imkan tanıyor. Insera, hastaya özel ürünlerdeki en iyi yön performansını sağlayarak konuşmayı daha kolay anlaşılır ve doğal hale getiriyor.

Max şimdi hayat çok daha kolay

Tempus platformunda bulunabilecek Max’ın gelişiyle Super Power işitme cihazlarının kullanımı şimdi çok kolay. Üç yeni Super Power ön ayarı, hasta beklentilerinin karşılanmasını kolaylaştırır, yani daha az ince ayar gerektirir ve hastaların daha keyifli zaman geçirmesini sağlar. FLEX™’in sunduğu benzersiz kişiselleştirme olanakları ve şarjlı olmasının getirdiği özgürlükle Max kullanımı son derece tatmin edici.

Moxi fit bugüne kadarki en iyi konuşmalar

SoundCore, bir hastanın dinleme ortamını anlamak, arka plan gürültüsü ne olursa olsun, her görüşmede aktif şekilde yer almalarına yardımcı olan akıcı ayarlamalar yapmak için birlikte çalışan dört akıllı özellikten oluşur.

Stride P ile imkanları genişlet

İkili kontroller, kablosuz 13 no pil kulak arkası (BTE) çiftleriyle şık tasarımı birleştiriyor.